Artėjantys renginiai

Bilietų kasa

Tel.: 8 604 73484  / Darbo laikas:
Pirmadienis – ketvirtadienis 12.00 – 17.00 val.
Penktadieniais 12.00 – 16.00 val.
Poilsio dienomis (vykstant renginiui): 1 val. iki renginio

Naujienos

Kultūros darbuotojų piketas

Rugsėjo 17 d. V. Kudirkos aikštėje, Vilniuje vyko kultūros ir meno srities darbuotojų piketas, kuriame buvo reikalaujama kad atlyginimai jau kitąmet kiltu bent 75 eurais. Prie piketo prisidėjo ir Molėtų kultūros centro darbuotojai.

http://www.respublika.lt/lt/naujienos/kultura/kulturos_naujienos/nekulturinga_politika/

Sakralinės muzikos festivalyje – valstybinis choras ,,Vilnius“

Rugpjūčio 17 d. Molėtų Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje vyko antrasis XVII-ojo sakralinės muzikos festivalio koncertas ,,Šlovinkime Viešpatį stygomis ir dūdomis“ koncertas. Koncertinę programą ,,tarp žemės ir dangaus“ atliko valstybinis choras ,,Vilnius“ (vyr. dirigentas Artūras Dambrauskas), kuris jau ne pirmą kartą koncertuoja Molėtuose.

Protestas: kultūros darbuotojai nori gyventi oriai

Kultūros lauko bendruomenė yra nusivylusi derybomis su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir kitomis valdžios institucijomis dėl kultūros sektoriaus darbuotojų atlyginimų didinimo 2019 metais.

Nors deklaruojama, kad kultūra yra prioritetas ir pirmąkart Nepriklausomos Lietuvos istorijoje Lietuvos Respublikos Seime (toliau – Seimas) veikia Kultūros komitetas, deja, didesnio dėmesio kultūra ir jos žmonės taip ir nesulaukė.

Nevykdomas ir Lietuvos Respublikos XVII Vyriausybės programos pažadas suvienodinti…

Bekupėje – vasaros palydos

Greitai prabėgo vasara, dosnia šiluma šiemet palepinusi, lietaus debesis ant žemės išpilsčiusi, gausų derlių laukuose subrandinusi. O mes, bekupiečiai, atsisveikinome su ja,  rugsėjo 1 d. švęsdami tradicinę vasaros palydų šventę ,,Tariu tau, vasara, sudie“.            Mažųjų šventės svečių taip pat laukė šaunios linksmybės: susitiko su Klounu ir…