Biudžetinė įstaiga, Inturkės g.  4, Molėtai, LT-33141 Tel.: (8 383) 51571 , Fax.: (8383) 51054 .  Įm. kodas 188210526  moletukultura@gmail.comMAMOS DIENOS MINĖJIMAS INTURKĖJE

Turbūt, pati gražiausia ir jautriausia pavasario šventė- Motinos diena. Pirmąjį gegužės sekmadienį pagerbiame pačias mieliausias, geriausias ir brangiausias,dovanojusias mums buvimą žemėje,- Mamas. Ši diena ypač brangi visiems,- nuo paties mažiausio iki gražaus amžiaus sulaukusio žilagalvio...Inturkėje Mamos diena,kaip jau įprasta, paminėta  pagrindinėje mokykloje. Savo daineles ir eilėraščius mamytėms dovanojo patys mažiausieji - ikimokyklinukai ir pradinių klasių mokinukai. Vyresnieji parodė inscenizaciją, kurioje atskleidė nuolatinį mamos rūpestį savo atžalomis.

Patys vyriausieji gražiausiais žodžiais dėkojo mamoms už tai, kuo jie tapo šiandien...Lyg pratęsdami šią mintį, mažieji pabaigoje atliko dainą apie tai, kad ateis toks laikas, kada ir jie taps dideli, bet mama vistiek bus pati svarbiausia. Nuoširdžiausius palinkėjimus papildė vaikų rankomis pagamintos  dovanėlės ir sukurta puiki nuotaika.

Inturkės renginių organizatorė

Rima Deruvienė

5-7 montaas

Insc.palinkjimas

Mamyts

MonikaUgnKornelijus

Paskutin dainel