Biudžetinė įstaiga, Inturkės g.  4, Molėtai, LT-33141 Tel.: (8 383) 51571 , Fax.: (8383) 51054 .  Įm. kodas 188210526  moletukultura@gmail.comŠEIMOS PROTMŪŠIS GIEDRAIČIUOSE

Gegužės 15 – ąją, minime vieną šilčiausių ir brangiausių švenčių. Tai – Tarptautinė šeimos diena. Ši šventė – tai savotiškas dar visai neseniai minėtos motinos dienos ir artėjančios tėvo dienos junginys. Ta proga, šeštadienį, Giedraičiuose vyko šeimų protmūšis. Renginį organizavo ir įvairiausių įdomių klausimų paruošė Giedraičių renginių organizatorė Vanda ir bibliotekininkė Danutė. Dalyvavo 4 šeimų komandos: Kildišių, Baronų, Putnų ir Jakučių. Atsakant į klausimus vien sausų žinių nepakako: komandoms teko padiskutuoti, išklausyti vieni kitus ir rasti teisingą atsakymą. Klausimai buvo skirti ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Išradingumu bei kūrybiškumu nustebino visos komandos.

Suskaičiavus taškus, nugalėtojais tapo Kildišių komanda, antrieji liko Jakučiai, treti – Baronai, ketvirti - Putnos. Visos komandos buvo apdovanotos prizais, kuriuos įsteigė Giedraičių seniūnas Vytautas Valansevičius. Po protmūšio vaišinomės kava, arbata, saldumynais. Dėkojame rėmėjui Vytautui Valansevičiui, Giedraičių A. Jaroševičiaus gimnazijai, dalyviams. Tikime, kad šeimos išsinešė gerą nuotaiką, daug malonių įspūdžių ir lauksime kitų susitikimų.

DSC 0014

DSC 0020

DSC 0027

IMGP7054