Biudžetinė įstaiga, Inturkės g.  4, Molėtai, LT-33141 Tel.: (8 383) 51571 , Fax.: (8383) 51054 .  Įm. kodas 188210526  moletukultura@gmail.comJONINĖS GIEDRAIČIUOSE

Eina saulelė aplink dangų. Grįžulo ratais rieda gyvenimas. Keliaudama vasaros dangumi aukščiausiai pakilo saulė, o mes džiaugiamės vis tirštesne žaluma, vis ryškesniais gėlių žiedais, vis labiau mirguliuojančiomis pievomis. Atėjo trumpiausios metų nakties ir ilgiausios dienos laikas – viena gražiausių vasaros švenčių – Joninės. Giedraičiuose taip pat vyko šventė, kurią organizavo Giedraičių renginių organizatorė ir bendruomenės centras. Ąžuolo vainikais ir gėlėmis buvo pasveikinti visi šventėje dalyvavę Jonai ir Janinos. Ar galime įsivaizduoti Jonines be naktyje degančio laužo, šokių, vandenyje plukdomų vainikų, paparčio žiedo ieškojimo? Šventės metu vyko žaidimai, įvairios rungtys, kuriose dalyvavo ne tik suaugusieji, bet ir vaikai.

Visi buvo apdovanoti prizais. Buvo uždegtas Joninių laužas. Visi linksmai šoko, suko ratelius aplink laužą. Namo skirstėmės su gera nuotaika ir maloniais prisiminimais apie šventę. Gerą nuotaiką, skambias dainas ir muziką dovanojo Molėtų kultūros centro liaudiškos muzikos kolektyvas "Toliejai" (vadovė V. Nariūnienė). Renginių organizatorė Vanda dėkinga renginio remėjui Seimo nariui Petrui Čimbarui, Irinai Guobienei už vainikėlių pynimą ir pagalbą, Daniui Malinauskui už Joninių laužą.

Giedraičių seniūnijos kultūrnių renginių organizatorė

Vanda Korolkovienė


IMGP7118

IMGP7119

IMGP7139

IMGP7150

IMGP7154

IMGP7158