Biudžetinė įstaiga, Inturkės g.  4, Molėtai, LT-33141 Tel.: (8 383) 51571 , Fax.: (8383) 51054 .  Įm. kodas 188210526  moletukultura@gmail.com

VASAROS PALYDŲ ŠVENTĖ BEKUPĖJE

Nenumaldomai besisukantis laiko ratas jau baigia skaičiuoti vasaros dienas. Norime to ar ne vasara bėga iš mūsų glėbio... Bekupės bendruomenės centras, Giedraičių seniūnija bei renginių organizatorė Vanda jau penktus metus rengia vasaros palydas Bekupėje. Įprasta, kad pirmoji šventės dalis būna sportnė - taip buvo ir šį kartą. Nuo pat ryto vyko sportinės varžybos. Krepšinio turnyro laimėtojais tapo Giedraičių "Kiementas", antri - "Kiemento suolelis", trečia buvo "Duobės" komanda. Tinklinio turnyre pirmą vietą iškovojo "Dubingiai", antrą - "Fiti miti". Renginio rėmėjas LR Seimo narys P. Čimbaras nugalėtojms įteikė taures, o prizininkams medalius. Smiginio varžybose pirmąją vietą laimėjo Gabija Dapkūnaitė, antrą - Robertas Dapolskas, trečiąją - Arnas Granickas.

Vakare koncertavo Molėtų kultūros centro Mindūnų krašto mišrus vokalinis ansamblis (vadovė I. Rimydienė), jaunimo roko grupė ,,Synonimus" iš Vilniaus, dainavo ir šoko Justina ir Gabija. Koncerto metu buvo pasveikinti pirmokai, šiemet pradėsiantys lankyti pirmą klasę: Rokas Čereška bei Dominykas Virgailis. Jiems buvo įteiktos atminimo dovanėles ir diplomai. Dėkojame renginio rėmėjui LR Seimo nariui P. Čimbarui, Giedraičių seniūnui V. Valansevičiui už pagalbą ir teisėjavimą sporto varžybuose, ir visiems, kurie prisidėjo, kad ši šventė įvyktų.