Biudžetinė įstaiga, Inturkės g.  4, Molėtai, LT-33141 Tel.: (8 383) 51571 , Fax.: (8383) 51054 .  Įm. kodas 188210526  moletukultura@gmail.com

GIEDRAIČIŲ MIESTELIO ŠVENTĖ

Rugpjūčio 26 d., šeštadienį, Giedraičių gimnazijos stadione įvyko GEALAN Sostinės krepšinio lygos organizuotas tradicinis gatvės krepšinio 3x3 turnyras, kuriame šiemet dalyvavo 11 komandų. Tuo pat metu vyko ir futbolo turnyras, tad nenuostabu, jog renginį stebėjo nemažas žiūrovų būrys, kuris padėjo sukurti puikią atmosferą. Krepšinio nugalėtojais tapo "Imi" komannda, antri liko "Kiementas", treti - "Taurus". Nugalėtojų komandos apdovanotos taurėmis, medaliais ir "Rool" kojinėmis. Futbolą žaidė 4 komandos. Po įtemptos kovos pirmąją vietą iškovojo Molėtų futbolo klubas, antri - Giedraičiai, treti - Molėtukas. LR Seimo narys P. Čimbaras prizininkams įteikė taurės ir medalius.

Rugpjūčio 27 d., sekmadienį, Giedraičių bažnyčioje vyko Šv. Baltramiejaus atlaidai. Po Šv. mišių, miestelio skvere įvyko šventinis koncertas po atviru dangumi. Koncertavo Molėtų kultūros centro Inturkės moterų ansamblis (vadovė Rima Deruvienė) ir Molėtų kultūros centro liaudiškos muzikos kapela "Luokesa“ (vadovė Valė Umbrasienė). Renginį vedė Giedraičių sen. renginių organizatorė Vanda Korolkovienė.Dėkoju renginio rėmėjams LR Seimo nariui P. Čimbarui, Giedraičių seniūnui V. Valansevičiui. Didelis dėkui už pagalbą organizuojant renginį I. Guobienei, V. Vareikienei ir A. Valančiui.