Biudžetinė įstaiga, Inturkės g.  4, Molėtai, LT-33141 Tel.: (8 383) 51571 , Fax.: (8383) 51054 .  Įm. kodas 188210526  moletukultura@gmail.comJUOZO MILTINIO DRAMOS TEATRAS MOLĖTUOSE

Vyras spstuose_A2_-_Moltai

 

LAPKRIČIO 23 D. (KETVIRTADIENĮ) 18 VAL.

MOLĖTŲ KULTŪROS CENTRE

 

Robert Thomas

„VYRAS SPĄSTUOSE“

2 dalių neįtikėtina istorija

Rež. Dainius Kazlauskas

 

Spektaklio trukmė: 2 val. 30 min.

Premjera: 2014 m. birželio mėn. 19 d.

 

                      Tai nepaprastai įdomi, meistriškai susukta, elegantiškai pasakojama istorija, kuri išsyk sujaudins žiūrovą ir neleis nurimti emocijoms iki spektaklio pabaigos. Intriga užsimezga jau pirmojoje scenoje. Kebliausios situacijos seka viena paskui kitą.

                      Situacija komplikuojasi, įtampa auga: kažkas vietoje viskio išgers nuodų, kažkam grės kalėjimo grotos „su vaizdu į kalnus“, kažkam - psichiatrijos ligoninė....

                      Vos tik pasirodo, kad tiesa aiškėja ir tuoj priartės išganinga atomazga, - istorija vėl sukteli aštriu kampu. Spektaklio pabaiga pribloškia neįtikėtinu ir nenuspėjamu, režisieriaus D. Kazlausko sumanytu finalu.

                      Pasak režisieriaus, šiais laikais sudėtinga rasti kitą tokią pjesę, kurioje įvykiai taip įelektrintų žiūrovų salę ir vestų į kulminaciją be atokvėpio smalsaujant - o kas toliau?

 

VAIDINA: Andrius Povilauskas, Toma Razmislavičiūtė-Juodė, Laimutis Sėdžius, Donatas Kalkauskas, Petras Kežys, Inga Jarkova, Marius Cemnickas, Jonas Čepulis, Gintautas Žiogas.

 

BILIETO KAINA 9 EUR

BILIETAIS PREKIAUJA MOLĖTŲ KULTŪROS CENTRO BILIETŲ KASA