Biudžetinė įstaiga, Inturkės g.  4, Molėtai, LT-33141 Tel.: (8 383) 51571 , Fax.: (8383) 51054 .  Įm. kodas 188210526  moletukultura@gmail.comVAKARONĖ GIEDRAIČIUOSE

 

Stovi auksinį rūbą numetę medžiai, ilgėja vakarai, širdį užlieja tuštuma…Tokios aplinkos ir nuotaikos įkvėpti lapkričio 17-osios vakarą giedraitiškiai rinkosi į kasmetinę vakaronę nusiteikę linksmai pavakaroti, būryje pasidžiaugti nuveiktais darbais, pasivaišinti atsineštomis vaišėmis. Tai tinkamas metas pasilinksminti ir pasisukti šokio sūkury prieš prasidedant advento susikaupimo ir rimties laikotarpiui. Sveikinimo žodžius tarė renginio vedėja Vanda Korolkovienė ir seniūnas Vytautas Valansevičius, kurie kvietė bent vieną vakarą sustoti ir pasidžiaugti darbais, pabendrauti bei smagiai pasibūti su draugais ir kaimynais.

  Vakaronėje puikią nuotaiką palaikė Molėtų kultūros centro Vitalijaus Gaulės ansamblis (vadovas V. Gaulė) , kurių linksma muzika, nuotaikingos dainos, privertė ne vieną šventės dalyvį kartu padainuoti ir pasisukti šokio sūkuryje. Vakaronės metu ne vienam teko išmėginti renginio vedėjos parengtas įvairias užduotis, nugalėtojams įteikti prizai. Renginį organizavo Giedraičių renginių organizatorė Vanda Korolkovienė. Nuoširdžiai dėkoju už patalpų ir stalo dekoracijos Irinai Guobienei. Renginį rėmė Giedraičių bendruomenės centras , V. Valansevičius, Irina Guobienė, V. Korolkovienė. Skirstėmės pavargę nuo šokių, bet pailsinę rankas, pamaloninę širdis su mintimi susitikti dar. Ačiū visiems – padėjusiems šventę organizuoti, atėjusiems į renginį.

Giedraičių renginių organizatorė

Vanda Korolkovienė

DSC 0032

DSC 0013

DSC 0046

DSC 0047