Biudžetinė įstaiga, Inturkės g.  4, Molėtai, LT-33141 Tel.: (8 383) 51571 , Fax.: (8383) 51054 .  Įm. kodas 188210526  moletukultura@gmail.comGIEDRAIČIŲ BENDRUOMENĖJE ŠIRDĮ VIRPINO POEZIJA

Vasario16 - oji - ypatinga šventė visai Lietuvai. Kiekvieno iš mūsų kasdien nuveiktas prasmingas darbas tvirtina valstybės pamatus. Tik būdami vieningi ir nuoširdūs išliksime stiprūs ir kursime Lietuvą, kuria didžiuosis ateities kartos. Ta proga Giedraičių bibliotekininkė ir renginių organizatorė su vaikais pagamino 100 trispalvių, kurios šventinėmis dienomis papuošė gimnazijos ir seniūnijos kiemą. Taip pat, kartu su gimnazijos ir miestelio bendruomene, buvo rišamas sodas iš nendrių. Šios idėjos iniciatorė buvo Giedraičių gimnazijos dailės mokytoja Nina Kravčenko.  

 Vasario 15 d. Giedraičių bendruomenės salėje vyko poezijos popietė "Lai skamba tavo vardas, Lietuva!", skirta Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui. Skambėjo eilės apie Lietuvą, viena už kitą skambesnės, sukeldamos begales pačių įvairiausių emocijų. Tai išgyventos, išmylėtos, nuoširdžiai perteiktos eilės, kurių klausantis ne vieną iš mūsų aplankė patys geriausi jausmai. Pasibaigus popietei visi dalyviai apdovanoti atminimo dovanėlėmis, kurias parūpino Giedraičių bendruomenės centras. Dėkojame poezijos popietės skaitovams už gerą emociją. Įsileidome į savo širdis poeziją – ji nuskaidrino mintis ir sielą.

Renginių organizatorė

Vanda Korolkovienė

IMGP7234

IMGP7269

sodai