Biudžetinė įstaiga, Inturkės g.  4, Molėtai, LT-33141 Tel.: (8 383) 51571 , Fax.: (8383) 51054 .  Įm. kodas 188210526  moletukultura@gmail.comSUKAS METŲ KARUSELĖ IR KAZIUKO MUGĖ VĖL ATĖJO

Nors už lango vis dar žvarbu, Giedraičių miestelio bendruomenė ir svečiai pavasarį pasitiko džiugiu ir jaukiu Kaziuko mugės šurmuliu.. Mugė tapo gražia tradicija, šiais metais lankytojus pasitiko pažymėdama 15 metų sukaktį. Giedraičių miestelis pasipuošė gražiausiomis verbų spalvomis, medžio drožiniais, inkilais, krepšiais, siuviniais, papuošaliais, rankų darbo suvenyrais... Čia buvo verdama žuvienė, rūkoma žuvis... Pardavėjai  kvietė, siūlė pirkti, gyrė, mainė ir dovanojo savo prekes. Pirkėjai derėjosi, pirko, vaišinosi ir grožėjosi pagamintais gaminiais.

     Giedraičių renginių organizatorė Vanda Korolkovienė su Irina Guobienė pasveikino Kazimierus, apdovanojo medaliais ir riestainių "karoliais", palinkėjo jiems sėkmės, sveikatos, stiprybės. Taip pat medaliais apdovanoti visi, kurie prekiavo.      

   Susibūrusiems į Kaziuko mugę koncertavo Molėtu aklųjų ir silpnaregių draugijos liaudiškos muzikos kapela ,,Berželis" (vadovas P. Minkštimas) ir Molėtų kultūros centro liaudiškos muzikos kapela "Luokesa“ (vadovė V. Umbrasienė). Renginį vedė Giedraičių renginių organizatorė Vanda Korolkovienė. Renginio rėmėjas Giedraičių bendruomenės centras. Už pagalbą organizuojant renginį dėkoju Giedraičių seniūnijai, seniūnui V. Valansevičiui, I. Guobienei, Giedraičių bibliotekininkei D. Imbrasaitei.

Kaziuko mugės šventės šurmulyje netrūko gerų emocijų. Susirinkusieji galėjo ne tik pasilinksminti, bet ir pasikalbėti, pasidžiaugti tuo, ką nuveikė. Taigi, belieka tik laukti gamtos atbudimo ir viską pasitikti su neapsakomai puikia ir darbinga nuotaika.

Renginių organizatorė

Vanda Korolkovienė


IMGP7380

IMGP7400

IMGP7430

IMGP7437

IMGP7459