Biudžetinė įstaiga, Inturkės g.  4, Molėtai, LT-33141 Tel.: (8 383) 51571 , Fax.: (8383) 51054 .  Įm. kodas 188210526  moletukultura@gmail.comKETURIOS BENDRUOMENĖS PAMINĖJO NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENĄ

Kovo 10 dieną Žalvarių bendruomenės centre vyko Giedraičių seniūnijos bendruomenių suėjimas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Dalyvavo Ambraziškių, Bekupės, Giedraičių, Žalvarių bendruomenių atstovai. Renginį organizavo Žalvarių bendruomenės centras kartu su Giedraičių renginių organizatore. Kovo 11 – tai diena, kai daugelio mūsų širdis užplūsta džiaugsmas, tai diena, kai po ilgų metų buvo atkurta Lietuvos nepriklausomybė. Laisvei išlaikyti būtinos visų mūsų pastangos. Ją reikia kurti, puoselėti ir saugoti. Su šia misija renginyje ir dalyvavo visos keturios seniūnijos bendruomenės. Šventė prasidėjo Tautiškos giesmės giedojimu. Susirinkusius sveikino Žalvarių bendruomenės centro pirmininkas G. Vertinskas, Giedraičių seniūnas V. Valansevičius.

Žiūrėjome filmuką apie Lietuvą. Koncertavo Molėtų kultūros centro muzikantas Vitalijus Gaulė. Kiekviena bendruomenė paruošė žaidimų, ratelių, kartu įtraukdami ir kitas bendruomenes. Kad šventė įvyko, kad galėjome pabūti kartu vieni su kitais, pabendrauti, padiskutuoti, pasiguosti ir pasidžiaugti dėkoju visoms bendruomenėms, seniūnui. Šventė dar kartą įrodė, kokios kūrybingos ir bendradarbiaujančios yra Giedraičių seniūnijos bendruomenės.

Renginių organizatorė

Vanda Korolkovienė


1

2

DSC 0096

DSC 0100

DSC 0301

DSC 0512