Kaimynų diena Mindūnuose

Valioooo tradiciją tęsiame ! Birželio 1 d. Mindūnuose jau antrus metus šventėme Kaimynų  dieną. Per kalnelius ir pakalnes, per duobutes ir vingius tikslą pasiekėme. Nuoširdus ačiū gatvių ambasadoriams – organizatoriams: Č. Balandienei, L. Jokimčienei, S. Vyšniauskienei, D. Gutnikienei ir R. Čeplinskienei už  išradingumą, kūrybiškumą, bendrystę.

Per metus susikaupė nemažai įspūdžių, reikalų tad po sėjos, sodinimo darbų pats metas  įšeiti į savo gatvę, pabendrauti, pasidalinti prisiminimais ir papramogauti su kaimynais.
Šventės atidarymui visi rinkosi į bendruomenės pavėsinę. Šį rytą ir saulė pakilo kitokia, nes tai ir vaikų diena, ir vasaros pirmoji diena, čia pat ir Tėvo diena, o juk visiškai nesenai  mamų ir šeimų  diena praėjo. Sudėjome viską į vieną didelę puokštę ir šventėme, pasitikome vasarą triukšmingai. Visus pasveikino seniūnė V. Salapėtienė, koncertavo šaunioji Dranseikų šeimynos kapela.

Šį kartą, kiekviena gatvė kvietė į savo linksmas žaidybines varžybas, kur  kiekviena turėjo savo komandą ir rungėsi, kaip tikri olimpiečiai. Kiek užsidegimo, emocijų, nusivylimų, jumoro 🙂 nes išties buvo geros, smagios rungtys. O nugalėjo Baltųjų Lakajų gatvės komanda org. L. Jokimčienė. Taip pat šią dieną šventė ir Janiškių kaimas, didžiulis ačiū organizatorei I. Kiseliauskienei subūrusei ir aplinkinius kaimus.

Gatvėse vyko piknikai, visi sužavėti svetingumu, vaišingumu, nuoširdžiu kaimynišku bendravimu ( dalijosi prizais, komandų dalyviais :)).

Ačiū Mindūnų bendruomenei už prizus. Ačiū visiems atėjusiems, dalyvavusiems, palaikiusiems ir jau už idėjas kitiems metams.

Visi esame kieno nors kaimynai. Būkime tokie, apie kuriuos sakytų, jog teko laimė gyventi greta.

 

Mindūnų renginių organizatorė

Laisvė Grudinskienė