MOLĖTUOSE LANKĖSI PROJEKTO ,,KULTŪRA VISIEMS“ PARTNERIAI

Lietuvos liaudies kultūros centras kartu su dviem partneriais iš Norvegijos – organizacija „Trondheim Vikinglag“ ir Biuskeriudo apskrities savivaldybe – bei šešių Lietuvos savivaldybių – Molėtų, Utenos, Tauragės, Pasvalio, Šiaulių rajono ir Lazdijų – kultūros centrais įgyvendina unikalų projektą „Kultūra visiems“, kurio tikslas – perimti gerąją Norvegijos Karalystės darbo kultūros srityje patirtį ir skatinti intensyvesnę kultūros sklaidą Lietuvoje.

Projekto „Kultūra visiems“ partnerių iš Norvegijos gerosios praktikos perdavimo vizitas Lietuvoje prasidėjo nuo pažinties su Molėtų kraštu. Svečiai lankėsi Mindūnuose, apžiūrėjo Antano Truskausko medžioklės ir gamtos muziejaus bei Ežerų žvejybos muziejaus eksponatus, apžvelgė Molėtų krašto gražiąsias apylinkes iš Labanoro apžvalgos bokšto, ragavo firminės mindūniškių žuvienės. Mindūnuose svečius pasitiko ir sveikinimo žodį tarė Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys bei Molėtų kultūros centro direktorė Inga Narušienė. Po susipažinimo su Mindūnų kraštu, svečiai diskutavo apie visuomenės ir vietos bendruomenės įtraukimo į kultūrinių objektų žinomumo didinimą, aptarė kultūrinių veiklų vykdymo skatinimą.

Šią savaitę Vilniuje vyks ir projekto uždarymo renginys, kuriame bus aptariami projekto rezultatai, pristatoma geroji norvegų patirtis, aptariamos tolimesnio bendradarbiavimo galimybės.