Poezijos popietė Giedraičiuose

Pagaliau atėjo ilgai lauktas pavasaris. Šiek tiek simboliška, nes pavasaris tiek žemę, tiek žmogų ragina atgyti, pabusti, šviesti ir kurti… kaip ir poezija.

Šeštadienį, kovo 16 d., poezijos gerbėjai rinkosi į popietę „Poezijos spalvos“.  Renginių organizatorė renginį pradėjo eilėmis apie pavasarį. Savo kūrybos eiles skaitė Aldona Guobienė. Aleksandra Ignatavičienė skaitė savo buvusios klasės auklėtojos A. Pilkaitės, Stasė Purlienė – Maironio, J. Marcinkevičiaus,  A. Pilkaitės, L. Klimaitienės  ir kitų autorių eiles apie pavasarį. Popietės metu kalbėjome apie poeziją, pavasarį, buvo prisiminta Knygnešio diena. Susėdę prie vaišių stalo, vaišinomės  arbata, bendravome  ir dalijomės prisiminimais.

Skambėjo eilės viena už kitą skambesnės, sukeldamos begales pačių įvairiausių emocijų. Tai išgyventos, išmylėtos, nuoširdžiai perteiktos eilės, kurių klausantis ne vieną iš klausytojų aplankė patys geriausi jausmai. Giedraičių bibliotekininkė ir renginių organizatorė padėkojo visiems už gerą nuotaiką  ir įteikė atminimo dovanėlės.

Renginių organizatorė

Vanda Korolkovienė