PROJEKTO ,,KULTŪRA VISIEMS“ MOKYMAI

2016 m. vasario 23–25 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos liaudies kultūros centro vykdomo projekto „Kultūra visiems“ (Nr. NOR-LT10-VRM-01-K-01-004) mokymai – vadovų ir kultūros darbuotojų akademija. Molėtų kultūros centras, kaip vienas iš projekto partnerių į mokymus siuntė savo darbuotojus. Mokymuose dalyvavo Molėtų kultūros centro (projekto partnerio) darbuotojai: vyr. meno vadovė R. Pelakauskienė, kultūros projektų vadovė L. Grigaliūnaitė, dailininkė scenografė A. Baranauskienė.
Vadovų ir kultūros darbuotojų akademijoje paskaitas vedė 3 lektoriai: konsultacinės grupės „Person premier“ konsultantas Tomas Staniulis, režisierius Gytis Padegimas, „Person premier“ lektorė Nadežda Doronina Koltan. Visas tris dienas mokymuose dalyvavę kultūros įstaigų atstovai ne tik klausėsi teorinių paskaitų, bet ir aktyviai įsitraukė į praktines teorijos pritaikymo užduotis.
2016 m. kovo 1–3 dienomis Trakuose vyko antroji vadovų ir kultūros darbuotojų akademija. Į ją tobulintis vyko Molėtų kultūros centro režisierės: Indrė Tursė ir Laisvė Grudinskienė.

2016 m. kovo 7 – 8 dienomis, Molėtų rajone – poilsio ir seminarų centre ,,Dubingiai“ vyko administracinių ir viešųjų gebėjimų mokymai vadovams, kuriuose dalyvavo Molėtų kultūros centro direktorė Inga Narušienė ir vyr. meno vadovė Rita Pelakauskienė. Mokymus vedė Rita Mikailienė ir Filomena Žurauskienė.