Renginiai


14 vasario
Kapelos ,,Sadūnai“ komcertas
vasario 14 d. 18:00 val.
Molėtų kultūros centras

Kapelos ,,Sadūnai“ koncertas

Geriausios dainos

Bilieto kaina: 10 Eur.

16 vasario
Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas Molėtuose
vasario 16 d. 14:00 val.
Molėtų kultūros centras

Vasario 14 d.

12.00 val. Molėtų Jaunimo aikštėje

,,Laisvės parko“ atidarymas

Vasario 16 d.

11.00 val. Šv. Mišios Molėtų bažnyčioje

12.00 val. Iškilminga vėliavnešių eisena nuo Molėtų bažnyčios

12.30 val. Molėtų kultūros centro foje

Dailės ir fotografijos premijos paroda

14.00 val. Molėtų kultūros centre

Šventinis koncertas

18 vasario
Filmas ,,Partizanas“
vasario 18 d. 18:00 val.
Molėtų kultūros centras

Partizanas

Žanras: Dokumentinis

Sukurta: Lietuva

Trukmė: 65 min.

Cenzas: N-7

Kino teatruose: 2020.02.14

Scenarijaus autorė ir režisierė: Agnė Zalanskaitė

Vaidina: Paulius Markevičius, Digna Kulionytė, Herkus Guoga, Džiuljeta Koženevska

Kas kitas, jei ne mes… Kada, jei ne šiandien!

Dokumentinis filmas „Partizanas“ pasakoja unikalią Prisikėlimo apygardos vado Juozo Paliūno-Ryto kovų istoriją. Nuvargintas okupacijos jis aukoja asmeninį gyvenimą, palieka šeimą ir pasitraukia į mišką lemtingam mūšiui dėl Lietuvos laisvės. Geriausiu draugu jis renkasi šautuvą, kurį švelniai vadina „mašinka“.

Besąlygiškas paklusnumas vadui, noras mokytis, drąsa ir kantrybė iš paprasto kaimo ūkininko suformuoja vieną aktyviausių pasipriešinimo kovų vadų, kuris iki paskutinės gyvenimo akimirkos tikėjo laisva Lietuva ir tarsi testamentą mums užrašė: „Atiduok Tėvynei, ką privalai“

Filme autentiškų Paliūno-Ryto atsiminimų ištraukos, kurias jo paties žodžiais skaito aktorius Paulius Markevičius, persipina su J.Paliūno-Ryto anūkės, jo bendražygių ir kovos draugų, bei istorikų pasakojamais. To laikmečio atmosferą įtaigiai kuria labai įspūdingos rekonstrukcinės scenos.

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=lWvFP7OTp1o

Bilieto kaina 5 Eur.

21 vasario
Spektaklis -komedija ,,(NE)IŠTIKIMYBĖS SPĄSTAI“
vasario 21 d. 18:00 val.
Molėtų kultūros centras

Bilietų kainos: 12 Eur., 15 Eur.

25 vasario
Radži ir Laisvos koncertas
vasario 25 d. 19:00 val.
Molėtų kultūros centras

Bilietų kainos: 10 Eur., 12 Eur.

26 vasario
Komedija ,,Importinis jaunikis“
vasario 26 d. 18:00 val.
Molėtų kultūros centras

Žanras: Komedija

Sukurta: Lietuva

Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

 

Gražuolė Kotryna (Gabrielė Martirosian) grįžta į gimtuosius namus ruoštis vestuvėms ir supažindinti tėvų su savo išrinktuoju prancūzu Fransua (Filipe Gabrielis). Tačiau konservatyvių pažiūrų merginos tėvas, vietinio daržovių verslo savininkas Cibulskis (Mindaugas Capas), išsiuntęs dukrą į mokslus Prancūzijoje tikrai nesitikėjo, kad jos išrinktasis širdies chirurgas – visai ne Europos karališkosios giminės aristokratas, o egzotiškos išvaizdos ir karšto kraujo jaunuolis. Santūriam lietuviui nesuprantamos nei Fransua per kraštus trykštančios emocijos, nei jo būdas, nei šukuosena – žentą jis įsivaizdavo visai ne taip!

Šoko ištiktas tėvas įvairiais būdais stengiasi atkalbėti dukrą nuo lemtingojo „taip“, o vestuvių dienai nenumaldomai artėjant, daugėja ir įvairiausių nesusipratimų bei keistų sutapimų.

Juokingų situacijų kupina režisieriaus Simono Aškelavičiaus komedija apie ne visai tipinę mūsų kraštuose situaciją lietuviškus kino ekranus pasieks 2020 metų žiemą. Juostoje taip pat filmuojasi Vitalija Mockevičiūtė, Inga Norkutė, Vaidotas Martinaitis, Agnė Šataitė, Rafailas Karpis, Sonata Visockaitė, Ainis Storpirštis ir kiti žinomi aktoriai.

Filmo prodiuseriai – Žilvinas Naujokas („Tadas Blinda. Pradžia“, „Tarp pilkų debesų“), Ričardas Marcinkus („Pakeliui“, „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“) ir vienas didžiausių filmų platintojų Baltijos šalyse – UAB „ACME Film“.

Filmas lieutuvių kalba, be subtitrų.

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=MKSJCQV7yro

Bilieto kaina 5 Eur.

06 kovo
Moters dienai skirtas koncertas
kovo 06 d. 18:00 val.
Molėtų kultūros centras

Koncertuoja grupė ,,Čilinam“

bilieto kaina 6 Eur.

20 kovo
Vedybos, skyrybos ir barsukas
kovo 20 d. 18:00 val.
Molėtų kultūros centras

Amžiaus cenzas: N-16

Sukurta: 2020, Lietuva

Vaidina: Povilas Laurinkus, Toma Vaškevičiūtė, Akvilė Žirgulytė, Mindaugas Papinigis, Ramūnas Rudokas, Aurimas Pintulis,

Trukmė: 1 Val. 20 min.

Patiks, jei patiko: „Išsiskyrimas”, „Kaip pavogti žmoną“ ir jei bent kartą galvojote apie skyrybas su antrąja puse Vieną dieną, lygiai per pat jo gimtadienį, ką ten gimtadienį – garbingą 40-ąjį jubiliejų Girių (aktorius Povilas Laurinkus) ištinka tikras šokas: mylima žmona Skaistė (akt. Akvilė Žirgulytė) pareiškia, kad jį palieka ir išeina pas kitą vyrą. Girius puola į didžiulę depresiją iš kurios, regis, jam taip ir nepavyks išsikapstyti. Viskas pasikeičia, kai Giriaus telefonas netikėtai įgyja stebuklingų galių. Nuo šiol, pasidaręs asmenukę su bet kokia mergina, vyras gali nusikelti į ateitį ir iš karto sužinoti, koks būtų jų bendras gyvenimas. Atrodo, kad visos Giriaus problemos dabar išsispręs ir jis pagaliau ras moterį, su kuria galės nugyventi visą likusį gyvenimą. Tačiau kuo toliau, tuo labiau jis ima abejoti ar stebuklingi prietaisai ir ateities numatymas gali padėti perprasti sudėtingus žmonių tarpusavio santykius. Ar gali būti taip, kad šeimos laimė slypi – ne nuolatinėje idealaus partnerio paieškoje, o dėmesys ir pastangos, siekiant išlaikyti šalia jau esantį artimą žmogų? Išsiskirti tikrai paprasta, o Jūs pabandykite nesiskirti.

Anonas: https://www.youtube.com/watch?v=XaV3e6WweFc&feature=emb_logo

Bilieto kaina 5 Eur.

 

 

29 kovo
Baletas
kovo 29 d. 18:00 val.
Molėtų kultūros centras

Profesionalios baleto trupės pasirodymas

Bilietų kainos:

14 Eur. – bilieto kaina

10 Eur. – neįgaliesiems ir senjorams

15 Eur. – renginio dieną