Renginiai


20 lapkričio
Juozo Erlicko ,,Laisvoji programa“
lapkričio 20 d. 18:00 val.
Molėtų kultūros centras

Dalyvauja: Daumantas Slipkus, Vytautas Mikeliūnas

Bilieto kaina 12 Eur.

21 lapkričio
LMTA simfoninio orkestro koncertas
lapkričio 21 d. 18:00 val.
Molėtų kultūros centras

Koncertuoja: LMTA simfoninis orkestras (vadovas Martynas Staškus)

Solistai:

Klementina Venciūtė (smuikas)

Agnė Pilkauskaitė (smuikas)

Marija Pranskutė (smuikas)

Deividas Dumčius (violončelė)

Programoje:

Jan Sibelius, Eduardas Balsys

 

Nemokamus kvietimus kviečiame atsiimti Molėtų kultūros centro bilietų kasoje

22 lapkričio
Monstrų atostogos
lapkričio 22 d. 18:00 val.
Molėtų kultūros centras

Bilieto kaina 4 Eur.

30 lapkričio
Armonikierių duetai
lapkričio 30 d. 11:00 val.
Molėtų kultūros centras

Varžytuvėse dalyvaus armonikininkai iš Birštono, Kauno, Molėtų, Pakruojo, Panevėžio, Raseinių, Rokiškio, Širvintų, Utenos, Varėnos, Vilniaus, Zarasų

Koncerto svečiai:

Baltarusijos nusipelnęs folkloro ansamblis

,,POOZERJE“ (Postavai)

Renginio vedėjas : Antanas Laurinkevičius

 

Lapkričio 25-30 d. 12.00-17.00 val.

Kolekcininko Antano Kirvelevičiaus armonikų paroda

04 gruodžio
PASMERKTI. Pajūrio džiazas
gruodžio 04 d. 18:00 val.
Molėtų kultūros centras

Rokui puikiai sekasi. Jis idealiai tvarkosi su visomis finansinėmis užduotimis, kurias jam paveda investuotojų fondas „3D Klubas”: jaunų bei ambiciningų verslininkų – Daliaus, Dainiaus ir Dominyko susiviejinimas. Rokas – Dominyko draugas nuo vaikystės – tapo Klubo suklestėjimo priežastimi. Ne veltui dėl savo „uoslės” pinigams jis gavo Kauko pravardę. Žiūrovas susipažįsta su Kauku, kuomet šis jau yra kone savo pasiekimų zenite. Po paskutiniosios užduoties jis taps pilnateisiu „3D Klubo” nariu. Rokas išvyksta į Klaipėdą, kurioje ir turi sutvarkyti pastarąjį reikalą.

Labiausiai šio momento laukia Roko žmona Irma. Pagaliau jos vyras pradės gyventi ramesnį gyvenimą ir daugiau laiko skirti šeimai. Rokas ir Irma iš pažiūros ideali pora. O neįgaliojo sūnaus auginimas, juos daro kone nenugalimus. Tačiau Rokas turi vieną problemą. Jis negali gyventi be kitų moterų. Antra vertus, jis turi ir tos bėdos sprendimą. Rokas niekada nesusitinka su ta pačia meiluže dar kartą ir visuomet sugrįžta pas žmoną ir sūnų. Todėl, įvykis, kai Rokas, išvykęs į Klaipėdą susižavi vietos gražuole Inga, neatrodo niekuo ypatingas. Tik štai netikėtai paaiškėja, kad šis susižavėjimas nevienadienis. Rokas įsimyli iki ausų. O meilė ir pinigai – tai jau sprogstamasis užtaisas, kuris iki pamatų sudrebins ramią ir snūduriuojančią Klaipėdą, o sprogimo banga sugriaus ne vieną likimą ir atims ne vieną gyvybę…

Nenuspėjamas, intriguojantis, pavojingas ir romantiškas – visai kaip džiazas, toks antrasis „Pasmerktų” epopėjos filmas, kuriame, kaip ir pirmajame netrūks sąsajų su realaus gyvenimo istorijomis.

Filmas lietuvių kalba, be subtitrų.

Režisierius: Ramūnas Rudokas

Vaidina: Tadas Gryn, Justina Nemanytė, Andrius Žiūrauskas, Marius Jampolskis, Jokūbas Bareikis, Simonas Storpirštis, Edgar Bechter

Bilieto kaina 5 Eur.

06 gruodžio
Eglutės įžiebimas
gruodžio 06 d. 17:00 val.
Molėtų Jaunimo aikštė

17.00 val Molėtų jaunimo aikštėje

Eglės įžiebimas. Lazerių šou

 

18.00 val. Molėtų kultūros centre

Edukacinis muzikinis spektaklis vaikams

,,GERUMO KELIAS“

bilieto kaina 4 Eur.

 

 

10 gruodžio
Elniuko Ailo kelionė per Laplandiją
gruodžio 10 d. 18:00 val.
Molėtų kultūros centras

ELNIUKO AILO KELIONĖ PER LAPLANDIJĄ

(Aïlo: Une odyssée en Laponie)

 

Dokumentika, nuotykių, šeimos

 

Režisierius: Guillaume Maidatchevsky

 Amžiaus cenzas: V

Trukmė: 1h 26 min

Originalo kalba: prancūzų

Šalis: Suomija, Prancūzija

Metai: 2018

Įgarsinta: lietuviškai

Lietuviškas treileris: https://youtu.be/Pt35l8mTEc8

 Elniukas Ailo, prižiūrimas motinos, tik mokosi žengti pirmuosius žingsnius Laplandijos sniegynuose. Nutolęs nuo bandos jis turės perbristi sraunias upes, įveikti snieguotus kalnynus ir išmokti, kaip nepakliūti plėšrūnams į nasrus. Pirmus elniuko gyvenimo metus vaizduojanti įstabi pasaka – jo pažintis su laukiniu pasauliu, kur kiekvienas gyvūnas kovoja už išlikimą ir giminės tęstinumą.

Arktyje nufilmuota, visai šeimai skirta dokumentika „Elniuko Ailo kelionė per Laplandiją“ užburs įstabiais, žmogaus nepaliestais, gamtos vaizdais.

Bilieto kaina 5 Eur.

11 gruodžio
Džordanos Butkutės koncertas
gruodžio 11 d. 18:00 val.
Molėtų kultūros centras

Bilieto kaina 15 Eur.

13 gruodžio
Spektaklis ,,Veneros įkaitai“
gruodžio 13 d. 18:00 val.
Molėtų kultūros centras

24 valandų įvykiai apvertę gyvenimą – aštrūs dialogai, intelektualus, juokingas, įtraukiantis ir intriguojantis siužetas.

Jei manote, kad niekada nebuvote Veneros įkaitais arba atvirkščiai, manote, jog tai praeitas etapas – diagnozė – žiūrėti.

Paros įvykis, kuriame: Džordžas, žinomas rašytojas, gyvenantis provincijos glūdumoje išgyvena žmonos netektį, be saiko geria, apleido namus ir darbus. Tačiau Džordžo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai jo gelbėti atvyksta sūnus, filmuojantis pirmąjį savo filmą Holivude, buvusi žmona, visų pamiršta ir vaidmenų negaunanti aktorė. Netikėtai atsiradusi namų tvarkytoja – kuri dažnokai patraukia žolytės, yra apsėsta Dantės kūrybos ir beprotiškai mėgstanti siurblį. Ir galiausiai, nelauktai įsiveržusi į svetimus namus jauna mergina, turinti netikėtą pasiūlymą…

Spektaklis sukurtas pagal amerikiečių dramaturgo Čarlzo Mori pjesę „Trečiame danguje“, kuris savo kūriniuose šmaikščiai, subtiliai ir intelektualiai kalba apie meilę, kūrybą, ištikimybę, egzistenciją, žmogaus savigarbą bei orumą.

Įkaitų vaidmenis atlieka žiūrovams gerai pažįstami Lietuvos kino ir teatro aktoriai: nepakartojamas Albinas Keleris – Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatras, armėnų ir gruzinų kraujo kaitinama Inga Maškarina – Lietuvos rusų dramos teatras, talentingi ir charizmatiški Žaneta Jablonskytė – Gudaitienė, Paulius Valaskevičius ir Marta Lipčienė – Vilniaus kamerinis teatras.

Spektaklio trukmė su pertrauka – 135 min.

Režisierius: Raimundas Banionis

Scenografija – Sergejus Bocullo

Kostiumų dailininkė – Daiva Petrulytė

Muzika – Deimantė Ponelytė

Šviesa – Maksimas Semionovas

Vaidina: Albinas Keleris, Žana Gudaitienė, Inga Maškarina, Paulius Valaskevičius, Marta Lipčienė.

Bilieto kaina 12 Eur.

18 gruodžio
Šarūno barto filmas ,,SUTEMOSE“
gruodžio 18 d. 18:00 val.
Molėtų kultūros centras

Sutemose

Žanras: Drama, istorinis

Sukurta: Lietuva, Prancūzija, Čekijos Respublika, Serbija, Portugalija, Latvija

Režisierius: Šarūnas Bartas

Kino teatruose nuo: 29.11.2019

Trukmė: 2h 00 min

Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

Naujas režisieriaus Šarūno Barto filmas, sukurtas remiantis Vinco Giedros romano „Sviesk, Dovydai, akmenį“ motyvais, pasakoja apie Lietuvą po Antrojo pasaulinio karo. Apie despotišką okupacinę santvarką ir lietuvių viltis kada nors vėl tapti laisvais. Tai vienos šeimos istorija partizaninio karo metais.

Ūkininkų Pliaugų (aktoriai Arvydas Dapšys ir Alina Žaliukaitė-Ramanauskienė) vienkiemyje gyvena ir 18-metis jų įsūnis Untė (akt. Marius Povilas Elijas Martynenko). Dieną ūkyje šeimininkauja stribai, o naktį pasirodo partizanai. Pliaugos juos šelpia, kuo gali, o Untė dirba „miško brolių“ ryšininku. Vieną dieną, pastebėjęs miestelyje gausėjančias rusų pajėgas, vaikinukas nuskuba pranešti apie tai partizanams. Netolimose pelkėse įsitvirtinę vyrai įtaria išdavystę ir supranta, kad artėja lemiamas mūšis.

Filmas bus rodomas lietuviškai, be subtitrų.

Režisierius: Šarūnas Bartas

Aktoriai: Arvydas Dapšys, Marius Povilas Elijas Martynenko, Alina Žaliukaitė-Ramanauskienė, Valdas Virgailis, Vita Šiaučiūnaitė

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=GBuYY0dBg5s