Renginiai


29 sausio
Filmas ,,Tobulas pasimatymas“ (papildomas seansas)
sausio 29 d. 18:00 val.
Molėtų kultūros centras

Bilieto kaina 5 Eur.

30 sausio
Pašėlusių moterų išpažintis
sausio 30 d. 18:00 val.
Molėtų kultūros centras

Kelionę po Lietuvą tęsia pilnas žiūrovų sales renkanti komedija PAŠĖLUSIŲ MOTERŲ IŠPAŽINTIS su puikiai pažįstamomis, talentingosiomis TV ir teatro aktorėmis – AUŠRA ŠTUKYTE IR VITALIJA MOCKEVIČIŪTE. Aktorės žada pašėlusį ir iki ašarų juokingą spektaklį sausio 30 d. 18 val. Molėtų kultūros centre.

Jos niekada nebuvo draugės. Ir netgi pažįstamos „iš matymo“. Tai, ką mėgsta viena, kita nė iš tolo į tai nežiūrėtų. Ir kas tokias moteris galėtų vienyti? Pasodinti prie bendro stalo ir mėgautis pašėlusiomis istorijomis, audringais barniais ir… dar kai kuo?
Scenos PrimaMarija ruošiasi svarbiausiam savo gyvenimo vaidmeniui. Susikaupimas, neregėti pratimai, užsidegimas ir nerimas… Atsakingą repeticiją nutraukia valytoja, kuriai būtina įsitikinti, kad teatro grindys – švarios ir pastate nieko neliko. Mėginimas užrakinti kūrybos mekos duris baigiasi stulbinančiai – tokių istorijos vingių bei posūkių nesitikės net akiliausi žiūrovai.
Režisierius – Ričardas Vitkaitis
Pjesės autorius – Julius Paškevičius

Vaidina:
Scenos PrimaMarija – Aušra Štukytė (TV, teatro ir kino aktorė, puikiai žiūrovams atpažįstama iš populiarių TV serialų ,,Moterys meluoja geriau”, ,,Šviesoforas” ir TV laidos ,,Dviračio šou” personažų)
Valytoja – Vitalija Mockevičiūtė (TV ir teatro aktorė, puikiai žiūrovams atpažįstama iš ,,Galinos” vaidmens kultiniame seriale ,,Moterys meluoja geriau” ir TV laidos ,,Dviračio šou” personažų)

Trukmė – 1 val. 30 min.

Bilietus platina www.bilietai.lt ir renginio vietos kasa.

Bilieto kaina 12 Eur.

31 sausio
Lietuvos šlagerių karaliai
sausio 31 d. 18:00 val.
Molėtų kultūros centras

Koncertuoja Rytis Cicinas ir Asta Pilypatė

Bilieto kaina 12 Eur., koncerto dieną 15 Eur.

Bilietais prekiaujama Molėtų kultūros centro bilietų kasoje

04 vasario
Pauliaus Stalionio koncertas
vasario 04 d. 18:00 val.
Molėtų kultūros centras

Paulius Stalionis: „Aš dainuoju ne tik dainas. Aš dainuoju gyvenimą!“

Savo nuoširdžia ir prasminga kūryba pavergęs tūkstančius gerbėjų širdžių, į savo koncertą kviečia dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis! Šiais metais, už geriausius tekstus dainoms, „Auksinio lašo“ apdovanojimą gavęs dainininkas, paruošė ir daug naujų kūrinių, kuriuos sudėjo jau į šeštąjį savo albumą „Saulės laikrodžiai“. Šie metai Pauliui ypatingi, kadangi, drauge su savo ištikimiausia publika, jis švęs savo sceninės veiklos dešimtmetį! „Per tuos 10 metų buvo visko – ir pakilimų, ir sudėtingesnių periodų, bet aš be galo džiaugiuosi, kad man pavyko išlikti pačiu savimi. Nesivaikau vienadienės šlovės, neperdainuoju svetimų dainų, dirbu ir kuriu tik apie tai, kas artima, aktualu, linksma, o kartais – skausminga. Tačiau galiu užtikrinti, kad ir šioje mano koncertinėje programoje, atėjusiems fanams, nuobodžiauti tikrai neteks. Be pastaraisiais metais tapusių hitų „Avietės“, „Saulės laikrodžiai“, „Taip nebūna“, esu paruošęs pluoštą atnaujintų pačių žinomiausių dainų – „Vakarai ilgi“, „Man nereik į Airiją“, „Būna blogiau“, „Jeigu tavęs nebūtų“ ir kt. Taip pat išgirsite ir daug kūrinių, kurie didžiuliu greičiu užkariauja mano klausytojų širdis. Tiesiog atsipalaiduokite ir ateikite gerai praleisti laiką, nes aš dainuoju ne tik dainas. Aš dainuoju mūsų gyvenimą!“

Koncertas vyks Molėtų kultūros centre vasario 4 d., 18 val.. Bilietus galite įsigyti kultūros centro bilietų kasoje. (Bilieto kaina 10 Eur.)

05 vasario
Animacinis filmas ,,Broliai meškinai ir fantastiškas nuotykis“
vasario 05 d. 18:00 val.
Molėtų kultūros centras

Visame pasaulyje jaunųjų žiūrovų mylimi Broliai meškinai leidžiasi į naują nuotykių kupiną kelionę po Fantastikos šalį. Kartu su jais keliauja sumanusis robotas Koko ir talentinga mergina, kuri yra bebaimė kovotoja. Broliai meškinai ir naujieji draugai turi misiją – apsaugoti šventąjį artefaktą, kurio trokšta super galių turintys vagys.

Fantastikos šalis žiūrovus nuekls į dar nematytą, fantastišką pasaulį, kuriame bebaimis robotas Koko aptinka šventus Auksinius Ragus – vieną iš senovinės Vidurio Karalystės stebuklų. Vagių grupė, kuriai vadovauja lobių medžiotojas iš realaus pasaulio, seka karštomis Koko ir jo bičiulių brolių meškinų pėdomis. Prasideda nenusakomas ir magijos kupinas nuotykis, siekiant apsaugoti vieną didžiausių fantastiškojo pasaulio brangenybių – šventuosius Ragus.

Bilieto kaina 4 Eur.

07 vasario
Koncertas ,,Vitalijus ir draugai“ Videniškiuose
vasario 07 d. 18:00 val.
Videniškių kultūros namuose

Koncerto vedėjas: Valdas Sabaliauskas (Utena)

Koncertuoja:

Dainius Maslauskas (Utena), Virgis ir Vytenis (Utena), Rimvydas Kirstukas (Kupiškis), Vitalijus Gaulė (Molėtai)

Įėjimas nemokamas !

08 vasario
Romansų vakaras ,,Rožė ta…“
vasario 08 d. 15:00 val.
Molėtų kultūros centras

Dalyvauja romansų atlikėjai iš Anykščių, Birštono, ignalinos, Kauno, Molėtų, Pasvalio, Utenos, Zarasų

Bilieto kaina 6 Eur.

11 vasario
Grupės ,,16 Hz“ jubiliejinis koncertas
vasario 11 d. 18:00 val.
Molėtų kultūros centras

Bilietų kainos: 10 Eur., 12 Eur., 15 Eur.

13 vasario
Livetos ir Petro Kazlauskų koncertas
vasario 13 d. 18:00 val.
Molėtų kultūros centras

Bilieto kaina 10 Eur.

14 vasario
Kapelos ,,sadūnai“ komcertas
vasario 14 d. 18:00 val.
Molėtų kultūros centras

Kapelos ,,Sadūnai“ koncertas

Geriausios dainos

Bilieto kaina: 10 Eur.

18 vasario
Filmas ,,Partizanas“
vasario 18 d. 18:00 val.
Molėtų kultūros centras

Partizanas

Žanras: Dokumentinis

Sukurta: Lietuva

Trukmė: 65 min.

Cenzas: N-7

Kino teatruose: 2020.02.14

Scenarijaus autorė ir režisierė: Agnė Zalanskaitė

Vaidina: Paulius Markevičius, Digna Kulionytė, Herkus Guoga, Džiuljeta Koženevska

Kas kitas, jei ne mes… Kada, jei ne šiandien!

Dokumentinis filmas „Partizanas“ pasakoja unikalią Prisikėlimo apygardos vado Juozo Paliūno-Ryto kovų istoriją. Nuvargintas okupacijos jis aukoja asmeninį gyvenimą, palieka šeimą ir pasitraukia į mišką lemtingam mūšiui dėl Lietuvos laisvės. Geriausiu draugu jis renkasi šautuvą, kurį švelniai vadina „mašinka“.

Besąlygiškas paklusnumas vadui, noras mokytis, drąsa ir kantrybė iš paprasto kaimo ūkininko suformuoja vieną aktyviausių pasipriešinimo kovų vadų, kuris iki paskutinės gyvenimo akimirkos tikėjo laisva Lietuva ir tarsi testamentą mums užrašė: „Atiduok Tėvynei, ką privalai“

Filme autentiškų Paliūno-Ryto atsiminimų ištraukos, kurias jo paties žodžiais skaito aktorius Paulius Markevičius, persipina su J.Paliūno-Ryto anūkės, jo bendražygių ir kovos draugų, bei istorikų pasakojamais. To laikmečio atmosferą įtaigiai kuria labai įspūdingos rekonstrukcinės scenos.

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=lWvFP7OTp1o

Bilieto kaina 5 Eur.

21 vasario
Spektaklis -komedija ,,(NE)IŠTIKIMYBĖS SPĄSTAI“
vasario 21 d. 18:00 val.
Molėtų kultūros centras

Bilietų kainos: 12 Eur., 15 Eur.

25 vasario
Radži ir Laisvos koncertas
vasario 25 d. 19:00 val.
Molėtų kultūros centras

Bilietų kainos: 10 Eur., 12 Eur.

26 vasario
Komedija ,,Importinis jaunikis“
vasario 26 d. 18:00 val.
Molėtų kultūros centras

Žanras: Komedija

Sukurta: Lietuva

Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

 

Gražuolė Kotryna (Gabrielė Martirosian) grįžta į gimtuosius namus ruoštis vestuvėms ir supažindinti tėvų su savo išrinktuoju prancūzu Fransua (Filipe Gabrielis). Tačiau konservatyvių pažiūrų merginos tėvas, vietinio daržovių verslo savininkas Cibulskis (Mindaugas Capas), išsiuntęs dukrą į mokslus Prancūzijoje tikrai nesitikėjo, kad jos išrinktasis širdies chirurgas – visai ne Europos karališkosios giminės aristokratas, o egzotiškos išvaizdos ir karšto kraujo jaunuolis. Santūriam lietuviui nesuprantamos nei Fransua per kraštus trykštančios emocijos, nei jo būdas, nei šukuosena – žentą jis įsivaizdavo visai ne taip!

Šoko ištiktas tėvas įvairiais būdais stengiasi atkalbėti dukrą nuo lemtingojo „taip“, o vestuvių dienai nenumaldomai artėjant, daugėja ir įvairiausių nesusipratimų bei keistų sutapimų.

Juokingų situacijų kupina režisieriaus Simono Aškelavičiaus komedija apie ne visai tipinę mūsų kraštuose situaciją lietuviškus kino ekranus pasieks 2020 metų žiemą. Juostoje taip pat filmuojasi Vitalija Mockevičiūtė, Inga Norkutė, Vaidotas Martinaitis, Agnė Šataitė, Rafailas Karpis, Sonata Visockaitė, Ainis Storpirštis ir kiti žinomi aktoriai.

Filmo prodiuseriai – Žilvinas Naujokas („Tadas Blinda. Pradžia“, „Tarp pilkų debesų“), Ričardas Marcinkus („Pakeliui“, „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“) ir vienas didžiausių filmų platintojų Baltijos šalyse – UAB „ACME Film“.

Filmas lieutuvių kalba, be subtitrų.

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=MKSJCQV7yro

Bilieto kaina 5 Eur.