Rudens darbų pabaigos šventė Dubingiuose

Ir vėl ruduo visus dubingiškius sukvietė pasibūti kartu. Kai nudirbti rudeniniai darbai, kai rudens darganos večia vis dažniau likti namie, visus draugėn sukvietė šventinė vakaronė „Gerumas vienija“. Į šventę rinkosi ne vien Dubingių gyventojai. Mus aplankė ir Molėtų meras Saulius Jauneika bei seimo narys Petras Čimbaras. Dubingiškiams gera žinoti, kad jie nėra palikti likimo valiai, kad ir politikams rūpi, kuo gyvena Dubingiai.

Šventės metu liejosi muzikos garsai, kuriuos dovanojo Dranseikų šeimos kapela. Linksmos būta muzikos. Ji ne tik delnus kaitino, bet ir kojas kilnojo, todėl ir šokančių netrūko. Kadangi, susirinkta per tarptautinę Mokytojo dieną, tai ir visi į šventę mokytojai nebuvo pamiršti. Smagu, kad į šventę atvyko devintą dešimtį bebaigianti mokytoja Vaitkevičienė. Pasveikintos Dubingiuose dirbančios ir dirbusios mokytojos, o taip pat iš Dubingių kilusios, bet kituose miesteliuose ir miestuose dirbančios mokytojos, bei į svečius atvykusios ir atvykę mokytojai. Buvo prisiminti svarbiausi paskutinių 5 metų įvykiai. O įvykių tikrai labai daug. Ir gera juos visus prisiminti. Vėliau sekė Dubingių seniūno K. Kaminsko ir Dubingių bendruomenės padėkos daugiausiai gerumo išdalinusiems dubingiškiams ir įsimylėjusiems Dubingių miestelį. Dubingių seniūno padėkas gavo J. Višumirskienė, L. Grigelevičienė, J. Kuncevičienė, V. Kerulis. Bendruomenė gi savo ruožtu atminimo dovanomis pagerbė R. Kveselaitį, V. Lazarevičienę ir A. Rusteikienę. Gera žinoti, kad gyvename tarp gerų žmonių, kurie paragins, kai nedrįsi, paguos, kai liūdėsi, padės, kai bus labai sunku, aplankys, kai būsi vienas ir net gi gyvybę išgelbės.

Kartą išminčiaus paklausė, kaip atpažinti gerą žmogų. Jis atsakė: „Ne pagal tai, kaip jis atrodo, ir ne pagal tai, ką jis sako, ir net ne pagal tai, ką jis daro – o tik pagal tai, kokia aplink jį atmosfera, kaip šalia jo jaučiasi kiti žmonės. Nes gerumas atpažįstamas širdimi.“ Manau ne vienas atvykęs į Dubingius jaučia gerą, šildančią atmosferą. Ir tai tik todėl, kad čia gyvena labai geri žmonės.

Geri tie Dubingiškiai. Norisi visiems dėkoti ir dėkoti. Asvejos regioniniam parkui už šiltą priėmimą, židinyje spragsinčią ugnį ir karštą arbatą. Aurelijai Rusteikienei už paramą ir karštą maistą. Laimai Grigelevičienei už grožį, sukurtą šventei. Dranseikų šeimos kapelai šildžiusiai muzikos garsais, šokių žingsneliais, šypsenom ir gera nuotaika. Ir visiems visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems prie šventės.

Gera Dubingiuose. Ir tegul tas gerumas niekada nesibaigia.

Renginių organizatorė

Renata Mažeikytė-Čeponienė