Senjorų dainų ir šokių šventė

Birželio 8 d. Vilniuje vyko dvyliktoji senjorų dainų ir šokių šventė „Mes vėl kartu“. Šventėje dalyvavo Molėtų kultūros centro vokalinis ansamblis „Alantiškiai“ vadovaujamas Leonijos Ožekauskienės. Šių metų šventė skirta Lietuvos muzikos patriarcho Juozo Naujalio 150-osioms gimimo metinėms paminėti.

Šventė prasidėjo iškilminga eisena prie J. Basanavičiaus paminklo. Pirmieji į šventės sūkurį įsisuko Lietuvos senjorų tautinių šokių kolektyvai. Per šokių popietę, Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus kiemelyje, atlikti choreografiniai numeriai, per kuriuos choreografai panaudojo J. Naujalio harmonizuotų dainų muziką.

Dainų vakaras – didysis šventės koncertas Vilniaus mokytojų namų kiemelyje. Programoje skambėjo J. Naujalio harmonizuotos liaudies ir originalios dainos, Instrumentinės muzikos kūrinius atliko Adolfo Driuko vadovaujami kolektyvai. Dainavo solistės J. Leitaitė ir A. Liutkutė. Renginį vedė etnologė G. Kadžytė.

Lietuvos senjorų dainų šventė – unikalus, vienintelis toks mūsų šalyje vykstantis renginys senjorams Šiais metais į šventę susibūrė 1300 garbaus amžiaus choristų ir šokėjų iš visos Lietuvos.

„Alantiškiams“ buvo labai įdomu ir smagu dalyvauti šiame renginyje. Turėjome galimybe pabendrauti su bendraminčiais iš visos Lietuvos.

Ačiū Molėtų k.c. vadovams ir darbuotojams už suteiktas sąlygas nuvykti į šventę. Ačiū kolektyvo nariams už jų pasiaukojimą, ruošiant nelengvą repertuarą. Dėkoju už Jūsų palaikymą ir dalyvavimą.

Meno vadovė Leonija Ožekauskienė