Toliejų salės atidarymas

Lapkričio 22 d. vyko atnaujintos Toliejų koncertų salės atidarymas – koncertas. Į šventinį koncertą susirinko gausus būrys ne tik Toliejų kaimo gyventojų, bet ir svečių.  Vakaro vedėjas Gediminas Ožalinskas pakveikino visus ir pakvietė Toliejų bendruomenės centro pirmininką Dariu Kanapienį perkirpti simbolinę  juostelę. Visus sveikino Čiulėnų seniūnijos seniūnė Danguole Telksnienė, Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika, seimo narys Petras Čimbaras, UAB ,,Vildista“ direktorė Vida Maišėnienė, Molėtų kultūros centro režisierė Indrė Tursė ir renginių organizatorė Laisvė Grudinskiene, Videniškių bendruomenės centro pirmininkė, Molėtų kultūros centro renginių organizatorė Kristina Pumputienė.

Lapkričio 22 d. taip pat minima šv. Cicilija – dainininkų, muzikantų, poetų, instrumentų gamintojų globėja. Nuskambėjus sveikinimams ir šia proga Koncertą pradėjo liaudiškos muzikos kolektyvas ,,Susiedai“ (vad. N. Kiseliauskienė), eiles skaitė kraštietė-poetė Sigutė Lisauskienė, dainavo Suginčių moterų ansamblis (vad. Vitalijus Gaulė), juos keitė Molėtų kultūros centro Suginčių tradicinė kapela (vad. J. Veršelis ir R. Varatinskienė), svajingai dainavo Molėtų kultūros centro meno vadovas ir vedėjas Gediminas Ožalinskas, suskambėjo ir naujas kolektyvas ,,Tarp ežerų“ ( vad. Violeta Nariūnienė ir Juozas Veršelis) ir galiausiai taip laukti numylėtiniai – Molėtų kultūros centro grupė ,,Drovuoliai“ (vad. A. Žiautys), kurie surengė tikrą fiestą. Pabaigoje Toliejų bendruomenės centro pirmininkas  įteikė padėką direktorei V. Maišanienei ir seniūnei D. Telksnienei ir pakvietė visus prie simbolinių vaišių.
NUOŠIRDUS AČIŪ Molėtų kultūros centrui už garsą Dainiui Šaveliui ir nepakartojamus šviesos efektus šviesos inžineriui Jonui Pelakauskui, renginio vedėjui Gediminui, visiems kolektyvams dalyviams už gerą startą nuojoj salėje.
Renginių organizatorė
Violeta Nariūnienė