Tradicinė žvejo šventė Arnionyse

Jau 56-ąjį kartą Arnionyse (Joniškio sen.) šurmuliavo tradicinė Žvejo šventė, į kurią atvyko ir šmaikštuolis vandenų valdovas Neptūnas su savo undinėlėmis. Neptūnas pasveikino susirinkusius dalyvius, palinkėjo visiems gerų metų, „pakrikštijo“ jaunus žvejus ir iškeliavo aplankyti kitų savo valdų.

Po to, arnioniškiai stebėjo Ukmergės kultūros centro Želvos skyriaus liaudiškos muzikos kapelos „Želvelė“ koncertą (vad. V.Butkus), jaunųjų  atlikėjų iš Pabradės Julijos ir Anastasijos Černozub ir Molėtų kultūros centro Joniškio krašto šokių kolektyvo „Pagyvenęs jaunimėlis“ (vad. D.Kalabuckienė ir L.Sinkevičienė) pasirodymus.

Šventėje nebuvo pamiršti ir žiūrovai. Renginio vedėjas G.Ožalinskas kvietė visus sudalyvauti nuotaikingoje „Bavariško tinklinio“ rungtyje, su kempine pernešti vandenį, šokti. Kol suaugę rungtyniavo, vaikai linksminosi ant įspūdingo batuto.

Po visų pasirodymų Arnionių bendruomenės pirmininkas Tadeušas Vimuntis padėkojo rėmėjams, organizatoriams, bendruomenės nariams ir pakvietė visus pasivaišinti gardžia N.Gaidamavičienės virta žuviene ir D. Andrijausko medžiotojo troškiniu.

Sočiai pasivaišinę, šventės dalyviai toliau linksminosi smagioje diskotekoje.

 

Renginių organizatorė

Lucija Sinkevičienė