Vakaronė ,,Suėję po darbų“

Stovi auksinį rūbą numetę medžiai, ilgėja vakarai, širdį užlieja tuštuma…Tokios aplinkos ir nuotaikos įkvėpti lapkričio 30 d. giedraitiškiai ir svečiai rinkosi į vakaronę „Suėję po darbų“, nusiteikę linksmai pavakaroti, būryje pasidžiaugti nuveiktais darbais, pasivaišinti atsineštomis vaišėmis. Tai tinkamas metas pasilinksminti ir pasisukti šokio sūkury prieš prasidedant advento susikaupimo ir rimties laikotarpiui… Vakaronės dalyvius pasveikino Giedraičių seniūnas Vytautas Valansevičius. Niūrų rudens vakarą nuspalvino ir visų širdys palietė šiltas Molėtų kultūros centro Suginčių krašto muzikantų  (vadovai Juozas Veršelis ir Rita Varatinskienė) dovanotas koncertas. Vakaronės metu ne vienam teko išmėginti Elenos Mackonienės parengtas įvairias užduotis, žaidimus,  o geriausiems jų atlikėjams buvo įteiktos simbolinės dovanėlės. Būnant visiems kartu, šokant ir dainuojant rudens vakaras neprailgo. Skirstėmės atsipalaidavę, su šypsenomis veiduose, supratę, kad buvimas kartu, bendravimas, praturtina geromis emocijomis, naujomis idėjomis, padeda užmiršti kasdienybės rūpesčius ir vargus.

Renginį organizavo ir vedė Giedraičių renginių organizatorė Vanda, rėme  Giedraičių bendruomenės centras ir Vanda Korolkovienė.

Esu dėkinga visiems už dalyvavimą, nuoširdus ačiū kapelai, Elenai, Irinai už puokštės, gimnazijai už patalpas ir visiems, kurie padėjo ir prisidėjo organizuojant renginį ir kuriant šventės atmosferą.

 

Renginių organizatorė

Vanda Korolkovienė