Vasaros palydos Mindūnuose

Rugpjūčio 25 d. Stirnių bažnyčioje vyko Šv. Jono Krikštytojo nukankinimo tituliniai atlaidai. Po atlaidų, visi drauge ir vasarą palydėjome. Visų širdys dar buvo kupinos Baltijos kelio dvasia, tad pradžioje negalėjome nepasidžiaugti LRT televizijos, taip šauniai suorganizuotu 30 – mečiu, kuris vėl visus subūrė dar kartą įprasminti Laisvės kelio. 
Visi dar kartą susikabinę rankomis, sušukome LRT televizijos šūkį – Tegul žydi Laisvė!
Vasara mus įsuka į pabuvimą gamtoje, prie laužų į kelionių ir įspūdžių verpetą. Vasarą geriame ne gurkšniais, o jūromis, vandenynais. Bet kai pradeda dygti grybai, ilgėliau užsibūna lietus, apima romantiškos nuotaikos, norisi stabtelėti ir vakaro tyloje prisiminti visus įspūdžius. Kai kas viską sudėlioja į užrašus, kurie atgimsta eilėraščiu, miniatiūra. Taigi, šventę papuošėme molėtiškių eilėmis,  Mindūniškės moksleivės, dailininkės, literatės Akvilės Vorobjovaitės minetiūromis.

Kaip visada, visus pasveikino, gražaus žodžio nestokojanti, Mindūnų seniūnė V. Salapėtienė, šventės globėjas, monsinjoras K. Kazlauskas. Į vasaros palydas savo dainas, muziką atvežė ir Molėtų kultūros centro liaudiškos muzikos kapela “ Luokesa“ (vad. V. Umbrasienė). Suvirpino, užbūrė visus savo, taip pat romantiška nuotaika, nuostabiomis dainomis.

Ačiū bendruomenės moterims V. Cesiulienei, N. Klimienei, Č. Balandienei už, kaip visada gardžią žuvienę, A. Kaminskui už žuvį. Ačiū R. Čeplinskienei, L. Jokimcienei, Dariui ir stirnių vyrams, kurie padėjo.
Niekas neskubėjo namo, dalyvavo linksmose pramogose ir džiaugėsi dar, neskubančia įšeiti, vasara.
Mindūnų renginių organizatorė
Laisvė grudinskienė